+421 918 994 093 (po-pi: 09:00-15:00)
DVD Film - Neľútostný súboj (platinová edícia)

DVD Neľútostný súboj (platinová edícia)

Heat

Kategória:
akčný / dráma / krimi
Réžia:
Hrajú:
Dĺžka:
164 Minút
Zvuk:
anglický 1.0, nemecký 1.0, španielsky 5.1
Obraz:
16:9
Titulky:
české, anglické, nemecké, portugalské, slovinské, srbské, poľské, bulharské, chorvátske, maďarské, rumunské, islandské, hebrejské, talianske, holandské, nórske, arabské, turecké, španielské, grécke

Dostupnosť:
Vypredané..
Cena:
€ 7.95

Neil McCauley (Robert de Niro) robí to, čo vie najlepšie. Živí sa ako profesionálny lupič. Spoločne so svojou bandou ukradol dlhopisy peňažného magnáta Rogera van Zanta (William Fichtner). Akcia však nedopadla zrovna najlepšie, pretože jeden z členov bandy, Waingro (Kevin Gage) postrieľal celú posádku obrneného voza. Keď chcel McCauley potom Waingra zastreliť, tak mu utiekol a zmizol. Po stopách celej bandy sa vydáva detektív Vincent Hanna (Al Pacino). Hanna podobne ako McCauley taktiež robí to čo vie najlepšie, ale je na opačnej strane zákona. Naviac sa mu rúca už tretie manželstvo, pretože svojej práci obetuje všetok svoj čas. Začína súboj dvoch mužov, ktorí vzájomne tušia každý krok toho druhého, a obaja majú plán ako toho druhého dostať.

Sledovanie dostupnosti
Dobrý deň, bohužial tento produkt je momentálne vypredaný. Prosím vyplňte Váš email a budeme Vás informovať ihneď ako bude opäť dostupný.
Hlavný partner

Kontakt
HOLLYWOOD C.E.S., s.r.o.
Bernolákova 14
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovenská Republika

+421 918 994 093
(po-pi: 09:00-15:00)
info@niagara.sk
Odporúčame tiež
Plyšákovo.sk