+421 918 994 093 (po-pi: 8:00-13:00)


DVD Film - Kolekcia: Twilight (3 DVD)

DVD Kolekcia: Twilight (3 DVD)

Kolekcia: Twilight (3 DVD)

Twilight

Kategória:
dobrodružný / dráma / kolekcie
Réžia:
Hrajú:
Dĺžka:
371 Minút
ID:
17371
Zvuk:
český 5.1, anglický 5.1
Titulky:
slovenské, české

Dostupnosť:
Vypredané..
Cena:
€ 11.96

DVD sada obsahuje:

1. Stmievanie

Bella bola vždy trochu iná. Keď sa jej mama znovu vydala, rozhodla sa zblížiť sa s otcom a nasťahovala sa k nemu do malého upršaného mestečka Forks, bez toho, aby čakala, že sa jej život zmení. Na prvej hodine v novej škole si k nej prisadne tajomný a očarujúco krásny Edward Cullen, chalan, ktorý je iný ako všetci, ktorých doteraz stretla. V škole sa o ňom šuškajú zvláštne veci, rovnako ako o všetkých jeho súrodencoch, s ktorými vždy sedáva osamotený pri jednom stole v školskej jedálni. Aj napriek varovaniam kamarátov Bellu Edward neovládateľne priťahuje a sníva o ňom.
Postupne začne mať podozrenie, že Edward nie je úplne obyčajný chalan...

Zvuk: český dabing 5.1, anglický 5.1
Titulky: slovenské, české

2. Twilight Sága: Nov (1 DVD)

Potom, ako sa Bella zotaví z útoku upíra, ktorý ju skoro stál život, chystá sa s Edwardom a jeho rodinou oslaviť svoje 18. narodeniny. Nešťastnou náhodou sa však Bella pri oslave zraní a pohľad na čerstvú krv je pre rodinu Cullenovcov až príliš lákavý. Rozhodnú sa pre Bellino bezpečie opustiť mestečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už sa zdá, že sa zo svojho smútku nikdy nedostane, ale nový zmysel života překvapivo nachádza v nezodpovednom správaní a stále hlbšom priateľstve s Jakobom Blackom. Nebezpečie však na ňu stále striehne v rôznych podobách.

Zvuk: český dabing 5.1, anglický 5.1, maďarsky 5.1
Titulky: slovenské, české, maďarské

3. Twilight Saga: Zatmenie (1 DVD)

Seattlem otriasajú série záhadných vrážd a Belle znovu hrozí nebezpečenstvo od zákernej upírky, ktorá stále túží ju zabiť. Uprostred toho všethého se ešte k tomu musí rozhodnúť, čomu dá prednosť: láske k Edwardovi, alebo priatelstvu s Jacobem. Edward je upír, Jacob vlkodlak. Sú ako ľed a oheň. Spoločnú majú len vzájomnú nesmieriteľnú nenávisť. A eště jedno rozhodnutie musí Bella spraviť: má zvoliť život alebo smrť? Ale čo pre ňu znamená život a čo je smrť?

Zvuk: český dabing 5.1, anglický 5.1
Titulky: slovenské, české, anglické
DVD Film - Spencer
€ 3.95
Na sklade
DVD Film - Úkryt
€ 7.95
Vypredané
Najpredávanejšie v kategorii zobraziť viac
Sledovanie dostupnosti
Dobrý deň, bohužial tento produkt je momentálne vypredaný. Prosím vyplňte Váš email a budeme Vás informovať ihneď ako bude opäť dostupný.
Hlavný partner

Kontakt
HOLLYWOOD C.E.S., s.r.o.
Bernolákova 14
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovenská Republika

+421 918 994 093
(po-pia: 08:00-13:00)
info@niagara.sk
Odporúčame tiež
Plyšákovo.sk