+421 918 994 093 (po-pi: 09:00-15:00)

DVD Kolekcia: Mafiáni + Vtedy v Amerike + Neľútostný súboj

Kolekce: Mafiáni + Tenkrát v Americe + Nelítostný souboj

Goodfellas + Once Upon a Time in America +

Kategória:
dráma / kolekcie / krimi
Réžia:
Hrajú:
Dĺžka:
523 Minút
Zvuk:
český, anglický
Obraz:
16:9
Titulky:
české

Dostupnosť:
Vypredané..
Cena:
€ 14.99 € 13.95

DVD kolekcia obsahuje:

 

1. Mafiáni

Henry pracuje pre mafiu. Potom, čo ho zatkne polícia a mladík behom výsluchu nič neprezradí, získa si dôveru u vplyvných ľudí zhora. Spoločne s dvomi gangstrami uskutoční úspešnú lúpež. Bohužiaľ ho neminie ani väzenie, v ktorom sa dostáva k obchodovaniu s drogami. Nesmierne rýchlo zbohatne a pokračuje v prepadávaní. Zabitie bossa však mafia neodpúšťa.

 

2. Vtedy v Amerike

Filmový epos Sergia Leoneho - Vtedy v Amerike, ktorého nakrúcanie režisér plánoval desať rokov, zachycuje päťdesiatročnú históriu podsvetia a ponúka veľké role vynikajúcim hercom. Robert De Niro a James Woods predstavujú vo filme dvoch celoživotných priateľov z Lower East Side, ktorých toľkokrát skúšané kamarátstvo končí smrťou a záhadou. Pri sledovaní filmu "diváka strhne sebaistota a vitalita veľkého režiséra, ktorý týmto dielom povedal svoje posledné slovo vo filmovej oblasti, ktorú tak miloval." (Kenneth Turan, Los Angeles Times).. "niagara.sk ODPORÚČA!"

 

3. Neľútostný súboj

Neil McCauley (Robert de Niro) robí to, čo vie najlepšie. Živí sa ako profesionálny lupič. Spoločne so svojou bandou ukradol dlhopisy peňažného magnáta Rogera van Zanta (William Fichtner). Akcia však nedopadla zrovna najlepšie, pretože jeden z členov bandy, Waingro (Kevin Gage) postrieľal celú posádku obrneného voza. Keď chcel McCauley potom Waingra zastreliť, tak mu utiekol a zmizol. Po stopách celej bandy sa vydáva detektív Vincent Hanna (Al Pacino). Hanna podobne ako McCauley taktiež robí to čo vie najlepšie, ale je na opačnej strane zákona. Naviac sa mu rúca už tretie manželstvo, pretože svojej práci obetuje všetok svoj čas. Začína súboj dvoch mužov, ktorí vzájomne tušia každý krok toho druhého, a obaja majú plán ako toho druhého dostať.

Sledovanie dostupnosti
Dobrý deň, bohužial tento produkt je momentálne vypredaný. Prosím vyplňte Váš email a budeme Vás informovať ihneď ako bude opäť dostupný.
Hlavný partner

Kontakt
HOLLYWOOD C.E.S., s.r.o.
Bernolákova 14
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovenská Republika

+421 918 994 093
(po-pi: 09:00-15:00)
info@niagara.sk
Odporúčame tiež
Plyšákovo.sk