+421 918 994 093 (po-pi: 09:00-15:00)


DVD Film - Kniha prežitia

DVD Kniha prežitia

Kniha přežití

The Book of Eli

Kategória:
akčný / dobrodružný / dráma
Réžia:
Hrajú:
Dĺžka:
117 Minút
Zvuk:
český 5.1, anglický 5.1, maďarský 5.1, thajský 5.1, portugalský 5.1, španielsky 5.1
Obraz:
16:9
Titulky:
slovenské, české, anglické, litvianske, portugalské, srbské, bulharské, maďarské, rumunské, estónske, indonéske, thajské, čínske, španielské

Dostupnosť:
Vypredané..
Cena:
€ 7.99

V nie príliš vzdialenej budúcnosti, asi tridsať rokov po konečnej vojne, prechádza pustinami kontinentu, ktorý bol kedysi Amerikou, osamelý muž. Všade naokolo sa nachádzajú opustené mestá, rozpadajúce sa cesty, vyprahnutá zem – pomníky nedávnej katastrofy. Civilizácia neexistuje, zákony neplatia. Cesty patria gangom, ktoré sú schopné človeka zabiť kvôli topánkam, kvôli hltu vody...alebo len tak. Ale na tohto pútnika nestačia. Eli (Denzel Washington), ktorý sa nestal bojovníkom z vlastnej vôle, ale z nutnosti, túži po pokoji a miery, ale pokiaľ je k tomu donútený, zničí svojich protivníkov skôr, ako si stihnú uvedomiť, akej osudnej chyby sa dopustili. Dôvodom jeho boja nie sú obavy o vlastný život, ale nádej na budúcnosť – nádej, ktorú opatruje a chráni už tridsať rokov a je rozhodnutý premeniť ju na skutočnosť. Eli, poháňaný zmyslom pre povinnosť a vedený vierou v čosi väčšieho, než je on sám, robí všetko potrebné, aby prežil – a pokračoval vo svojom úsilí. Iba jediný muž v tomto zničenom svete chápe, akú moc má Eli vo svojich rukách, a je rozhodnutý ju získať pre seba: Carnegie (Gary Oldman), samozvaný despotický vládca improvizovaného mesta zlodejov a zabijakov. Carnegieho adoptívnu dcéru Solaru (Mila Kunis) Eli fascinuje z iného dôvodu: ponúka nádej na lepší život, ako ten čo vládne v ríši jej otca. Ani pre jedného z nich ale nebude ľahké presvedčiť ho, aby sa svojich plánov vzdal. Nie je ochotný sa pred ničím – a pred nikým – zastaviť. Je nútený naplniť svoj osud a zachrániť zmučené ľudstvo.

BLU-RAY Film - Americký gangster 2BD (UHD+BD)
€ 30.95
Skladom u dodávateľa - zvyčajne odosielame do 7-30 dní.
Najpredávanejšie v kategorii zobraziť viac
DVD Film - Tenet
€ 10.95
Predpredaj
DVD Film - Jurský svet
€ 5.95
Na sklade
Sledovanie dostupnosti
Dobrý deň, bohužial tento produkt je momentálne vypredaný. Prosím vyplňte Váš email a budeme Vás informovať ihneď ako bude opäť dostupný.
Hlavný partner

Kontakt
HOLLYWOOD C.E.S., s.r.o.
Bernolákova 14
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovenská Republika

+421 918 994 093
(po-pi: 09:00-15:00)
info@niagara.sk
Odporúčame tiež
Plyšákovo.sk