+421 918 994 093 (po-pi: 8:00-13:00)


DVD Film - Iron Man kolekcia 1.-3. (3DVD)

DVD Iron Man kolekcia 1.-3. (3DVD)

Iron Man kolekce 1.-3. 3DVD

Iron man

Kategória:
akčný / dobrodružný / kolekcie
Réžia:
Hrajú:
Dĺžka:
121 Minút
ID:
10218138
Zvuk:
český 5.1, anglický 5.1
Obraz:
16:9, 2.35:1
Titulky:
české

Dostupnosť:
Skladom na externom sklade - zvyčajne odosielame do 6 dní..
Cena:
€ 14.99 € 13.95
Nákupom získate 70 kreditov.

Iron Man

Slávna komiksová postava Iron Man patrí medzi superhrdinov združených pod krídlami giganta menom Marvel. Napriek tomu (alebo možno práve preto) sa až teraz mohol pridať ku svojím súrodencom Spider-Manovi, Fantastickej štvorky a X-Menov, ktorí o sebe môžu hrdo prehlasovať, že o nich natočili film. Nečakajte avšak ďalšieho spasiteľa ľudstva, ktorému k jeho mimoriadnym schopnostiam pomohlo pavúčie uhryznutie alebo ožiarenie. Muž so železnou maskou, občianskym menom Tony Stark, sa ku svojej výnimočnosti "poctivo" prepracoval. Úvodzovky sú na mieste, Tony sa živí ako VIP výrobca a dodávateľ technologicky vyspelých zbraní pre americkú armádu a jeho životná filozofia vystihuje veta: Najlepšou zbraňou je tá, z ktorej stačí vystreliť len raz. Na ceste z prezentácie najnovšej zbrane hromadného ničenia pre armádnu špičku ho na teplej afganistánskej pôde unesie istá teroristická skupina. Muž, ktorému ležala Amerika u nôh, sa tak teraz ocitá v držaní ľudí, ktorí po ňom chcú jediné - aby začal vyrábať zbrane pre nich. Vďaka svojej vynaliezavosti, výnimočnému intelektu a schopnosti improvizovať si Tony v zajatí vyrobí "brnenie", ktoré mu pomôže dostať sa na slobodu. Vtedy taktiež dostane nápad tento improvizovaný kovový oblek ešte výrazne vylepšiť. A tak sa zrodí Iron Man.

 

Iron Man II.

V napínavém pokračování filmového trháku se jako miliardář Tony Stark vrací Robert Downey Jr. Totožnost záhadného superhrdiny je odhalena. Tonyho dobrodružný život nabírá na obrátkách. Někoho žene touha po moci, někoho vidina zisku, ale všichni jdou po tajemství jeho technologie. Jen Ivan Vanko (Whiplash) touží po pomstě! Tony proto musí znovu navléct zbroj a utkat se - spolu s novými spojenci - se svým zatím nejtěžším protivníkem. V dalších rolích si ve "velkolepém" snímku Iron Man 2 zahráli Mickey Rourke, Gwyneth Paltrow, Don Cheadle a Scarlett Johanson.

 

Iron Man III.

Filmové studio Marvel vypouští do světa zatím nejlepší dobrodružství Iron Mana! V dobrodružství, které je jedinečným světovým fenoménem a které prostě musíte mít v hlavní roli září jedinečný Robert Downey Jr.
Když Tony Stark/Iron Man zjistí, že celý svět je v troskách, musí zapojit všechny své síly a instinkty na to, aby přežil, zničil svého nepřítele a ochránil ty, na kterých mu nejvíc záleží. Stále ho ale pronásleduje otázka: Jak je to? Šaty dělají člověka nebo člověk šaty? Je Stark součástí svého převleku nebo jeho převlek součástí jeho samého?
Iron Man 3 je jedinečná podívaná s přehršlí speciálních efektů a nespoutaně zábavný film, který budete s chutí sledovat znova a znova.

Hlavný partner

Kontakt
HOLLYWOOD C.E.S., s.r.o.
Bernolákova 14
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovenská Republika

+421 918 994 093
(po-pia: 08:00-13:00)
info@niagara.sk
Odporúčame tiež
Plyšákovo.sk