+421 918 994 093 (po-pi: 8:00-13:00)


CD JANA BEZEK: Modlitbičky / Milan Rúfus - digipack

Kategória:
Detské / Slovenská hudba / Vážna hudba
ID:
30293

Dostupnosť:
Vypredané..
Cena:
€ 9.99 € 9.49

Hudobný projekt Modlitbičky je ideou slovenskej klaviristky a skladateľky Jany Bezek, ktorá svojou autorskou tvorbou na rovnomenné básne slovenského básnika Milana Rúfusa spojila predstaviteľov detského spievajúceho sveta so svetom dospelých, profesionálnych a vyzretých hudobníkov. Základným participantom v tejto spolupráci je Bratislavský detský zbor zo Základnej umeleckej školy M. Ruppeldta, pod vedením dirigenta Roberta Tišťana a malý komorný 10-členný orchester, vytvorený špeciálne pre tento projekt z aktívnych hudobníkov, absolventov či študentov VŠMU v Bratislave. Zámerom tohto projektu je priblížiť slovenským poslucháčom rokmi overené a dôverne známe básne v komornom prevedení, s dôrazom na rozvoj detskej piesne a využitím orchestrálnej hudby v akustickom prostredí. Projekt Modlitbičky zachytáva krehkosť a jedinečnosť detského života, o ktorom slovenský básnik Milan Rúfus často písal a aj ho podporoval. Koncentruje sa na tvorivosť, emócie, radosť z hudby a slova, podnecuje k úvahám o súčasnom stave sveta, ktorý nás bezprostredne obklopuje, rozpráva príbeh živého a citlivého umenia, ktoré sa v dnešnej pretechnizovanej dobe vyskytuje veľmi zriedkavo. 


Zoznam skladieb: 1. Deti a modlitbička, 2. Modlitba za osamelé deti, 3. Detské krédo, 4. Plachá modlitba za mamkino srdce, 5. Zimná modlitbička, 6. Večerná modlitba, 7. Modlitba trojkráľová, 8. Poďakovanie za lásku, 9. Modlitba za rodičov, 10. Modlitba modlitieb, 11. Ako bolo na počiatku

Sledovanie dostupnosti
Dobrý deň, bohužial tento produkt je momentálne vypredaný. Prosím vyplňte Váš email a budeme Vás informovať ihneď ako bude opäť dostupný.
Hlavný partner

Kontakt
HOLLYWOOD C.E.S., s.r.o.
Bernolákova 14
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovenská Republika

+421 918 994 093
(po-pia: 08:00-13:00)
info@niagara.sk
Odporúčame tiež
Plyšákovo.sk