+421 918 994 093 (po-pi: 09:00-15:00)


BLU-RAY Film - Šťastie na dosah (Blu-ray)

BLU-RAY Šťastie na dosah (Blu-ray)

The Pursuit of Happyness

Kategória:
komédia / dráma
Réžia:
Hrajú:
Dĺžka:
117 Minút
Zvuk:
český 5.1, anglický 5.1, maďarský 5.1, ruský 5.1, španielsky 5.1, poľský 5.1
Obraz:
16:9
Titulky:
české, anglické, litvianske, portugalské, slovinské, poľské, bulharské, chorvátske, maďarské, rumunské, estónske, thajské, čínske, holandské, nórske, švédske, španielské, grécke, fínske, dánske

Dostupnosť:
Vypredané..
Cena:
€ 12.95
Chris Gardner je otec trojčlennej rodiny, ktorý sa zúfalo snaží nájsť takú prácu, aby dokázal uživiť seba a svojich najbližších. Aj keď vyvíja obrovské úsilie, aby udržal rodinu nad vodou, matka jeho päťročného syna Christophera už nedokáže vzdorovať psychickému stresu z permanentnej finančnej krízy a po ťažkom rozhodovaní ich opustí. Chris, ktorý je teraz slobodným otcom, sa všetkými možnými spôsobmi snaží nájsť lepšie platenú prácu. Nakoniec dostane možnosť prihlásiť sa na prax do prestížnej firmy, ktorá sa zaoberá obchodom s akciami. V úvodní fáze sa musí obísť bez akejkoľvek finančnej odmeny, ponuku prijme a dúfa, že na konci stáže na neho čaká regulárna pracovná ponuka a s ňou aj sľubná budúcnosť. Vzhľadom k nulovým príjmom je však so synom vyhodený z bytu a donútený prespávať v útulkoch pre bezdomovcov, na autobusových zástavkách, na verejných záchodoch a ďalších miestach, kde je ten trochu možné. Cez všetky nástrahy osudu Chris nijako nepoľavuje vo svojej snahe byť milujúcim a starostlivým otcom, v čom mu najviac pomáha Christopherova láska a dôvera.
Sledovanie dostupnosti
Dobrý deň, bohužial tento produkt je momentálne vypredaný. Prosím vyplňte Váš email a budeme Vás informovať ihneď ako bude opäť dostupný.
Hlavný partner

Kontakt
HOLLYWOOD C.E.S., s.r.o.
Bernolákova 14
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovenská Republika

+421 918 994 093
(po-pi: 09:00-15:00)
info@niagara.sk
Odporúčame tiež
Plyšákovo.sk