+421 918 994 093 (po-pi: 8:00-13:00)


BLU-RAY Film - S nasadením života (Blu-ray)

BLU-RAY S nasadením života (Blu-ray)

S nasazením života

In the Line of Fire

Kategória:
akčný / dráma / thriller
Réžia:
Hrajú:
Dĺžka:
128 Minút
Zvuk:
anglický 5.1, ruský 5.1, španielsky 5.1
Obraz:
16:9
Titulky:
české, anglické, portugalské, slovinské, poľské, bulharské, chorvátske, maďarské, rumunské, islandské, hebrejské, nórske, arabské, turecké, švédske, španielské, grécke, fínske, dánske

Dostupnosť:
Vypredané..
Cena:
€ 13.99 € 13.95

Frank Horrigan je tvrdý, ostrieľaný agent tajnej služby, ktorý je po atentáte na JFKenedyho stále prenasledovaný pocitmi viny a prehry. Horrigan, ktorý mal vtedy službu je presvedčený, že by mal reagovať rýchlejšie a zachytiť náboj, ktorý bol určený prezidentovi. O tridsať rokov neskôr sa úradujúci prezident Spojených štátov púšťa do volebnej kampane, ktorá by mala priniesť znovuzvolenie. Na základe niekoľkých vyhrážok smrťou, ktoré prezidentovi prichádzajú, je Horrigan povolaný do služby, aby asistoval pri operácii, ktorá by mala byť jednoduchou rutinou úlohou. Keď ale zistí, že je prezidentovi v pätách profesionálny najatý vrah a Majster prevleku Mitch Leary, z jeho úlohy sa stáva vražedná hra na mačku a myš. Leary využíva svoje vedomosti a udalostí z roku 1963, aby Horrigana v psychickom súboji psychicky mučil - v duele, ktorý Horriganovi konečne umožní, aby bojoval s nasadením života.

Sledovanie dostupnosti
Dobrý deň, bohužial tento produkt je momentálne vypredaný. Prosím vyplňte Váš email a budeme Vás informovať ihneď ako bude opäť dostupný.
Hlavný partner

Kontakt
HOLLYWOOD C.E.S., s.r.o.
Bernolákova 14
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovenská Republika

+421 918 994 093
(po-pia: 08:00-13:00)
info@niagara.sk
Odporúčame tiež
Plyšákovo.sk