0918 994 093 (po-pia: 7:30-15:30)

TV program na dnes: Piatok - 29.04.2016

HBO
HALLMARK
SPEKTRUM
FILMBOX
WAU
05:35   MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE...
06:20   NOVÉ BÝVANIE
07:10   Panelák
09:20   NÁKUPNÉ MANIAČKY
10:40   Dom snov IX. 4
11:50   KLENOT TV
12:50   Štyri svadby - Veľká...
13:50   SÚDNA SIEŇ
14:55   Bývam ako celebrita II. 7
16:00   Graceland 3
16:55   Riskni milión!
17:30   Súdna sieň
18:30   NÁKUPNÉ MANIAČKY
19:45   Hawaii 5.0 VI. 16
20:45   Kosti III. 14, 15/15
22:30   Graceland 3
23:30   Dexter 2
01:25   TOP STAR
01:40   MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE...
02:30   NÁKUPNÉ MANIAČKY
03:15   NOVÉ BÝVANIE
04:05   Exclusiv - Noviny...
04:30   Štyri svadby - Veľká...
NOVACINEMA
07:15   90210: Nová generace IV 7
08:05   Gilmorova děvčata IV 4
09:00   Sue Thomas: Agentka FBI 13
09:55   Tělo jako důkaz III 13
10:45   Pohřešovaní III 2
11:35   Teleshopping
12:00   Království 16
12:50   Gilmorova děvčata IV 5
13:45   Teleshopping
14:10   Námořní vyšetřovací...
15:00   Námořní vyšetřovací...
15:55   Znovu zamilovaná
18:10   Pohřešovaní III 3
19:05   Gilmorova děvčata IV 6
20:00   Nekecej a pádluj 2:...
DAJTO
06:00   Aj múdry schybí
07:15   Odpadlík II. 17/22
08:00   Star Trek - Nová generácia
08:45   Ninja Korytnačky
10:00   Akčná výhra
11:00   Aj múdry schybí
11:50   CRAZY TV
13:00   Kurz sebaovládania I.
13:25   Doba prílivu II. 23/24
14:20   Komisár Rex I. 9/13
15:25   Odpadlík II. 18/22
16:20   Walker, texaský ranger...
17:20   Komisár Rex I. 11/13
18:20   NCIS: Los Angeles V. 23/24
19:10   Kobra 11 XVI.
20:15   SLOVNAFT CUP FINÁLE 2016
23:00   V zajatí jakuzy
01:05   LALIGA: MAGAZÍN
01:35   Na pokraji smrti 2
02:55   Posledný ostáva
04:30   Komisár Rex I. 11/13
PRIMALOVE
06:35   Drahá tchyně: Katastrofa 1
07:00   Drahá tchyně: Šťastní...
07:30   Teleshopping
07:50   Cesty domů: Vyhlášení...
09:05   Teleshopping
09:25   Prostřeno!
10:15   Inga Lindström: Letní...
12:15   Policie Hamburk III: Miluj...
13:15   Právo a pořádek XVIII:...
14:15   Jak jsem poznal vaši...
14:45   Jak jsem poznal vaši...
15:15   Chůva k pohledání IV 24
15:45   Rizzoli & Isles: Vraždy...
16:45   Policie Hamburk III:...
17:40   Nemocnice Motol
18:45   Jak jsem poznal vaši...
19:15   Jak jsem poznal vaši...
19:45   Chůva k pohledání IV 25
20:15   Wimbledon
22:25   Sběratelé kostí VIII:...
23:25   Gigolové III 9
23:55   Sběratelé kostí VIII:...
03:00   Cesty domů: Vyhlášení...
04:00   Gigolové III 9
04:25   Právo a pořádek XVIII:...
PRIMACOOL
06:35   Ztraceni V: Jughead 3
07:15   Teleshopping
07:40   Bylo, nebylo IV: Matka 21
08:30   Teleshopping
08:50   Vítejte doma VII 5
09:50   Griffinovi VIII: Tahle...
10:15   Jmenuju se Earl IV:...
10:40   Hvězdná brána III:...
11:35   Autosalon
12:55   Jmenuju se Earl IV:...
13:25   Simpsonovi VI: Homer...
13:55   Simpsonovi VI: A s Maggií...
14:25   Simpsonovi VI: Bartova...
14:55   Simpsonovi VI: Homer...
15:25   Teorie velkého třesku...
15:55   Griffinovi VIII: Cesta do...
16:25   Hvězdná brána III:...
17:20   Bylo, nebylo IV: Operace...
18:20   Simpsonovi VI: Bart versus...
18:50   Simpsonovi VI: Bart versus...
19:20   Simpsonovi VI: Zrodila se...
19:50   Simpsonovi VI: Lízina...
20:15   Poručík Backstrom:...
21:15   Poručík Backstrom:...
22:15   Chřestýši
01:05   Ospalá díra II: Akeda 11
01:50   Vegas I: Nesrovnané...
02:30   American Horror Story:...
03:15   Ospalá díra II: Akeda 11
04:00   American Horror Story:...
JOJPLUS
05:25   M*A*S*H 71,72
06:15   Vytunuj mi fáro II.
06:35   Fórky, vtipky XXIV.
07:00   EUROMINÚTY
08:05   Prvé oddelenie
08:45   Slnečno, sem-tam vraždy...
09:45   Motív II. 13/13
11:00   M*A*S*H 1
11:40   Kosti X. 17
12:50   Profesionáli 2014: Bojov...
13:50   Faktor strachu II. 19
15:00   Simpsonovci XIII. 2,3
15:55   Vytunuj mi fáro II.
16:25   Fórky, vtipky XXV.
16:55   Vtierka Castle VII. 20
17:50   C.S.I.: Kriminálka Las...
18:45   Simpsonovci XIII. 4,5
19:45   Profesionáli 2014:...
20:35   Operácia Zlomený šíp
22:50   Črepiny
02:10   Zločin III. 10,11,12/12
04:10   Ničitelia mýtov IV. 4,5
DOMA
05:15   Sila osudu 101-102/102
06:40   Sila 95
07:40   Tisíc a jedna noc 79/183
09:10   SUPER VÝHRA
10:10   Frasier
11:10   Kúsok zo mňa 77-78
13:50   Ordinácia v ružovej...
14:50   Víťazstvo lásky 39-40/172
16:45   Indická nevesta 112-113
17:40   Krok za krokom
18:05   Kým nás smrť nerozdelí
19:05   Priatelia
19:40   Monk VI. 2-3/16
21:30   Nežiadaj svoj posledný...
23:15   Smotánka
23:55   Dom pri jazere
01:40   Priatelia
02:00   Krok za krokom
02:25   Blízko smrti
04:00   Ordinácia v ružovej...
04:50   Roseanne VIII. 14-15/25
MARKIZA
05:00   TELEVÍZNE NOVINY
06:00   Teleráno
08:30   Zámena manželiek
09:45   Búrlivé víno
10:50   Rodinné prípady
11:45   Kobra 11 XVI. 8/15
12:50   Monk V. 16/16
13:45   Monk VI. 1/16
14:45   FARMA
16:00   Rodinné prípady
16:56   Hra o Niké
17:00   PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY
17:25   Reflex
17:50   Búrlivé víno
19:00   TELEVÍZNE NOVINY
20:05   ŠPORTOVÉ NOVINY
20:25   POČASIE
20:30   FARMA
21:40   FARMA - DUEL
23:35   Rodinné prípady
01:40   Kobra 11 XVI. 8/15
02:35   FARMA
03:30   FARMA - DUEL
JOJ
05:50   KRIMI
06:35   NOVINY TV JOJ
07:35   OCHRANCOVIA: Svokrovci sú...
08:45   SÚDNA SIEŇ: Barani
09:45   SÚDNA SIEŇ: Pyramída
10:50   Áno, šéfe! Zdeněk...
12:00   NOVINY O 12:00
12:50   SÚDNA SIEŇ
13:50   INKOGNITO
15:15   NAŠI
15:55   NÁKUPNÉ MANIAČKY
17:00   NOVINY O 17:00
17:30   TOP STAR
17:55   MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE...
19:00   KRIMI
19:30   NOVINY TV JOJ
20:25   ŠPORT
20:30   NAJLEPŠIE POČASIE
20:30   MISS SLOVENSKO 2016
22:15   Vojna bohov
02:35   KRIMI
03:05   MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE...
03:55   SÚDNA SIEŇ: Barani
04:40   SÚDNA SIEŇ: Pyramída
PRIMA
06:10   Max Steel III: Turbulence 8
06:40   Friends
07:10   M*A*S*H 59
08:00   M*A*S*H 60
08:55   M*A*S*H 61
09:25   Castle na zabití VI:...
10:25   Místo činu: Brémy:...
12:25   Policie Hamburk VI: Celá...
13:25   Komisař Rex VIII: Bestie...
14:35   Castle na zabití VI:...
15:35   Inga Lindström: Osudové...
17:30   Odpolední zprávy
17:50   Prostřeno!
18:55   Zprávy FTV Prima
19:25   Krimi zprávy
19:40   Divácké zprávy
19:55   TOP STAR
20:15   Přístav: Koblihy pro...
21:35   Zabiják poldů
23:45   Prostřeno!
02:30   Policie Hamburk VI: Celá...
03:15   Komisař Rex VIII: Bestie...
STV1
05:40   Počasie
05:45   Diagnóza: Vražda:...
06:30   TV ŠANCA
07:00   Duel
07:30   Postav dom , zasaď strom
08:00   Ranné správy RTVS
08:30   60 zabijakov divočiny III.
09:05   Správna Agáta V. 13/13
10:00   Diagnóza: Vražda:...
10:45   Duel
11:20   5 proti 5
12:00   Správy RTVS
12:25   Dámsky klub
14:00   Postav dom, zasaď strom
14:35   Nečakané stretnutia
15:30   TV ŠANCA
16:00   Správy RTVS
16:25   Jazdi Hlavou:...
16:30   60 zabijakov divočiny III.
17:00   Správna Agáta VI. 1/13
17:45   Duel
18:15   Krátke správy RTVS
18:20   5 proti 5
19:00   Správy RTVS
19:50   Góly - body - sekundy
20:15   Počasie
20:25   Čo ja viem
22:00   Mafiáni: Pápayovci -...
22:25   Večerné správy RTVS
22:40   Hamilton: Keď ide o vašu...
01:20   Neskoro večer
02:10   Hamilton: Keď ide o vašu...
03:35   Dámsky klub
STV2
06:40   Národnostné správy
06:50   Správy - Hírek
07:00   Veselá farma III
07:05   Zvedavý George
07:30   Macko Uško
07:35   Emil Pampúšik
07:45   Zázračný miniateliér
07:50   Trpaslíci: SMAJLICEDA -...
08:00   Živá panoráma
08:30   Slováci vo svete 2012:...
09:00   Kvarteto
09:25   Rómsky magazín
09:55   Rajské záhrady:...
10:10   Encyklopédia slovenských...
10:30   Einsteinov úsmev
11:20   Keď sa láska rozladí
12:00   Živá panoráma
12:30   ArtSpektrum
12:35   Orientácie
13:05   Pútnik ku slnku
13:30   Koloman Sokol umelec života
14:05   Umenie
14:30   Umenie
15:00   Z hôr a lesov: Malá Fatra
15:20   Lesnícke arborétum v...
15:30   Tvárou v tvár
16:00   Extrémne v horách
16:25   Anjeli strážni: Anjeli...
17:00   Ženy o ženách:...
17:30   Správy - Hírek
17:35   Jazdi Hlavou: Jazdi...
17:45   Správy RTVS z regiónov
18:00   TELEREGINA
18:45   Večerníček: Emil...
18:50   Macko Uško
19:00   Trpaslíci: SMAJLICEDA -...
19:05   Veselá farma III
19:10   Zvedavý George
19:30   Zázračný miniateliér
19:40   Andyho dobrodružstvá s...
20:00   Správy RTVS v slovenskom...
20:10   Família
20:35   Ako divé husi 3/3
21:30   Ida
22:50   Koncerty pod Pyramídou:...
23:35   Správy RTVS "N"
CT1
05:30   Události v regionech
05:59   Studio 6
09:00   Okouzlení VII
09:55   Tlusťoch
10:45   Kojak III
11:35   Černé ovce
12:00   Zprávy ve 12
12:20   Předpověď počasí,...
12:30   Sama doma
14:00   Doktorka Quinnová II
14:50   Pošta pro tebe
15:45   Reportéři ČT
16:35   Polopatě
17:30   AZ-kvíz
18:00   Události v regionech
18:25   Deník Dity P. II.
18:55   Události za okamžik a...
19:00   Události
19:50   Branky, body, vteřiny
20:00   Četnické humoresky:...
21:30   13. komnata Leška Semelky
21:54   Výsledky losování...
21:55   Všechnopárty
22:50   Hitparáda televizní zábavy
23:45   Profesionálové
01:05   Sezóna za vodou 4/6
01:50   Banánové rybičky
02:30   Dobré ráno
NOVA
05:55   Snídaně s Novou
08:45   Novashopping
09:05   Ulice 3024
10:00   Ordinace v růžové...
11:15   Co na to Češi
12:00   Polední Televizní noviny
12:30   Tescoma s chutí
12:40   Sue Thomas: Agentka FBI 14
13:40   Dr. House II: Euforie...
14:40   Dr. House II: Na věky 22
15:40   Ordinace v růžové...
16:57   Odpolední Počasí
17:00   Odpolední Televizní noviny
17:35   Co na to Češi
18:30   Ulice 3025
19:30   Televizní noviny
20:20   Jack a obři
22:25   S.W.A.T. - jednotka...
01:55   Dr. House II: Euforie...
02:40   Dr. House II: Na věky 22
03:40   Co na to Češi
04:20   Ordinace v růžové...
CT2
05:50   Postřehy odjinud
05:59   Dobré ráno
08:30   Kouzelná školka
09:00   Království divočiny:...
09:30   Máma bonobů
10:25   Cestománie
10:55   Postřehy odjinud
11:00   Kouzelný ostrov Mayotte
11:55   Život na Zemi: Plazi a...
12:45   Chcete mě? ZJ
13:15   Krajinou domova:...
13:45   Český ráj
14:10   Nosorožec dvourohý
14:25   Bitva v Ardenách
15:15   Válka v poušti: El Alamein
16:10   Věda na vlastní kůži...
17:00   Věda a náhoda:...
17:55   Lodě, které psaly...
18:45   Večerníček
18:50   Divnopis
19:00   Evropa dnes
19:25   Na pomoc životu - obezita
19:40   Postřehy odjinud
19:50   Zprávy v českém...
20:00   Osvobození: Bitva o...
21:25   Divadlo Sklep: Böhmen und...
22:10   Hamilton: V zájmu státu
23:55   S gurmánem na cestách...
01:20   Batesův motel III: Heslo...
02:00   Jízda vlakem naší krajinou
02:30   Na Bludově
02:55   Příběhy železné opony
03:10   Zašlapané projekty
03:30   Západní Krkonoše
03:55   Babylon
04:20   Sabotáž
04:45   Charlie Chaplin
04:55   Okouzlení VII
Upozornenie
cycle icon Prepáčte, tento titul je momentálne nedostupný alebo vypredaný. Ak chcete byť informovaný o jeho opätovnej dostupnosti, vložte prosím do políčka Vašu emailovú adresu.
email:
Partneri

Kontakt
HOLLYWOOD C.E.S., s.r.o.
Bernolákova 14
031 01 Liptovský Mikuláš

0918 994 093 (po-pia: 7:30-15:30)
info@niagara.sk
Zasielkovna.sk
Balíkomat