0918 994 093 (po-pia: 7:30-15:30)
Neprehliadnite: Osobný odber na 90-tich miestach na Slovensku a Česku.
Nový spôsob doručenia: Vyzdvihnite si balík kedykoľvek z Balíkomatu. Viac TU.

TV program na dnes: Piatok - 22.05.2015

Doba ľadová 4: Zem v pohybe

Pokračování slavného snímku Doba ledová zavádí diváka přibli..

Dostupnosť: Vypredané.
Cena: 7.95 Eur
Ako sa budia princezné
Píbeh podľa známej rozprávky o Šípkovej Ruženke, je však proti klasickej predlohe trochu pozmenený: namiesto sudičiek predpovie ..
Dostupnosť: Vypredané.
Cena: 1.79 Eur
WAU
05:00   Búrka: Dobrodružstvo...
06:20   Štyri svadby - Veľká...
07:05   Panelák
09:00   EUROMINÚTY
10:00   Zberači 11
10:55   Skutočné paničky z...
11:50   NÁKUPNÉ MANIAČKY
13:00   Búrka: Dobrodružstvo...
14:40   Súdna sieň: Pozor na...
15:35   Už dosť, šéfe! VII. 9
16:30   Štyri svadby - Veľká...
17:20   Panelák
19:30   Hľadá sa dom pre...
20:30   C.S.I.: Kriminálka Miami...
21:25   C.S.I.: Kriminálka Las...
22:15   NÁKUPNÉ MANIAČKY
23:20   TOP STAR
23:45   Skutočné paničky z...
01:20   SÚDNA SIEŇ: Krkavčia matka
02:05   Súdna sieň: Pozor na...
02:55   Doktori 67
03:35   Už dosť, šéfe! VII. 9
04:15   Zberači 11
NOVACINEMA
05:15   Svět Nova Cinema
05:30   Teleshopping
06:00   Batman: Odvážný hrdina...
06:45   Show Medi Bédi 37, 38
07:10   Lovci zločinců 17
08:00   Gilmorova děvčata VII 1
08:50   Beze stopy IV 6
09:40   Odložené případy II 3
10:30   Susedia 11, 12
11:40   Teleshopping
12:00   Nebezpečná identita 5
12:45   Gilmorova děvčata VII 2
13:40   Teleshopping
15:55   Muž zázraků
18:05   Sluneční šíp
20:00   Nekecej a pádluj
21:55   Samec
23:50   Zachraň mě V 7
02:10   Teleshopping
02:30   Bláznivá komedie 3
04:00   Zachraň mě V 7
DAJTO
05:45   Aj múdry schybí
07:05   Nebezpečné šelmy VI.
07:30   Akčná výhra
09:20   Kobra 11 II. 10/22
10:05   Walker, texaský ranger...
11:10   Aj múdry schybí
12:20   Rodina Addamsovcov 53/64
12:50   Zajtrajšie noviny II. 20/22
13:50   Jake a Tlsťoch III. 7/26
14:50   Komisár Rex IX. 5/8
15:50   Nebezpečné šelmy VI. 7-8/8
16:45   Kobra 11 II. 11/22
17:50   Walker, texaský ranger...
18:50   Rodina Addamsovcov 54/64
19:20   Teória veľkého tresku...
19:45   Dva a pol chlapa VI.
20:15   Obávaný bojovník
22:25   Legionár
01:50   Legionár
03:20   Falošná identita
04:45   112
PRIMALOVE
06:00   Dallas 264
06:45   Teleshopping
07:00   Jamie vaří doma II: Houby 2
07:25   Teleshopping
07:45   Svatby v Benátkách:...
08:55   Rosamunde Pilcher:...
10:55   Paničky z Beverly Hills...
11:55   Máte doma uklizeno? II 6
12:25   Mrcha od vedle II: Veto 16
12:55   Deník zasloužilé matky...
13:25   Jak jsem poznal vaši...
13:55   Jak jsem poznal vaši...
14:25   Komisař Rex II: Smrtelná...
15:25   Diagnóza vražda VI:...
16:25   Policie Hamburk VIII: Otec...
17:20   Jamie vaří doma II:...
17:55   Výměna manželek USA...
18:55   Deník zasloužilé matky...
19:20   Jak jsem poznal vaši...
19:50   Jak jsem poznal vaši...
20:15   Naše rodinná svatba
22:40   Sex ve městě VI: Jeden,...
23:25   Famílie V: Jsem pořád...
01:05   Volejte Věštce
03:15   Policie Hamburk VIII: Otec...
04:00   Nespoutaný anděl 192
04:40   Alisa - Jdi za svým...
PRIMACOOL
06:25   Hvězdná brána VII:...
07:15   Teleshopping
07:35   Bořiči mýtů II 2
08:35   Teleshopping
08:55   Futurama VII: Adam a Leela 2
09:25   Úplně normální: Táta...
09:55   Kdo přežije: Samoa:...
10:55   Autosalon
12:15   Výjimeční II: V...
13:15   Úplně normální:...
13:45   Lovci zážitků: Na horách
14:15   Simpsonovi XIII: Srdci...
14:45   Simpsonovi XIII: Poslední...
15:15   Simpsonovi XIII: Stařec a...
15:45   Teorie velkého třesku...
16:15   Futurama VII: Krutá...
16:45   Bořiči mýtů II 3
17:50   Hvězdná brána VII:...
18:50   Simpsonovi XIII:...
19:20   Simpsonovi XIII: Může za...
19:50   Simpsonovi XIII: Homerova...
20:15   Kurýr II: Záblesk naděje 5
21:20   Kurýr II: Bodyguard 6
22:20   Obr lidožrout
02:20   Dexter VI: Anděl smrti 5
03:10   Chvění 3
JOJPLUS
05:05   Ničitelia mýtov II. 24
05:55   Dom snov VIII. 20
06:35   Kúzelný svet elfov a...
07:00   EUROMINÚTY
08:05   Prvé oddelenie
09:05   C.S.I.: Kriminálka Las...
10:20   C.S.I.: Kriminálka New...
11:15   Ničitelia mýtov V.
12:40   C.S.I.: Kriminálka Miami...
13:35   Profesionáli IV.: Únosca 9
14:30   Dom snov VIII. 21
15:20   Simpsonovci XV. 4,5
16:10   Ako som spoznal vašu mamu...
16:50   Ničitelia mýtov V.
17:55   Hľadá sa dom pre...
18:50   Simpsonovci XV. 6,7
19:45   Profesionáli IV.:...
20:45   Bláznivé pytačky
22:45   Mama, ožeň ma! 6
02:05   American Horror Story:...
02:45   Magnum IV. 22
03:40   Dexter VII. 6,7
DOMA
05:30   Tehotné v šestnástich
06:10   Nezvestná 9-10/100
07:45   Bez servítky
09:10   Veštiareň
10:10   V náručí diabla 60/182
11:30   Zakázaná láska 119-120/158
13:40   Ordinácia v ružovej...
14:55   Víťazstvo lásky...
17:50   Priatelia
18:20   Tehotné v šestnástich
19:30   Bez servítky
20:30   Smotánka
21:00   Uragán
22:05   Zachráňte moju rodinu!
01:45   Falošný milionár
03:10   Priatelia
03:30   Bez servítky
04:25   Ordinácia v ružovej...
MARKIZA
05:10   TELEVÍZNE NOVINY
06:00   Teleráno
08:30   Búrlivé víno
09:45   Ordinácia v ružovej...
11:00   Chlapi neplačú
12:05   Dr. House III. 19/24
13:05   NCIS - Námorný...
14:05   Monk II. 12/16
15:00   Teória veľkého tresku...
15:30   Dva a pol chlapa VI.
16:00   NCIS - Námorný...
16:56   Hra o Niké
17:00   PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY
17:25   Reflex
18:20   Susedia
19:00   TELEVÍZNE NOVINY
20:00   ŠPORTOVÉ NOVINY
20:20   POČASIE
20:30   Búrlivé víno
21:45   Rodinné prípady
22:40   Swordfish: Operácia Haker...
01:45   Bostonské vraždy II. 9/15
02:30   Pán a pani Smithovci 6/13
03:10   Žalobca a obhajca 6/13
03:50   NCIS - Námorný...
JOJ
05:05   NOVINY TV JOJ
05:55   KRIMI
06:25   NOVINY TV JOJ
07:15   SÚDNA SIEŇ: Sledovačka
08:25   DIVOKÉ KONE
09:45   KEBY BOLO KEBY - Láska,...
10:50   SÚDNA SIEŇ: Zabila si ma!
12:00   NOVINY O 12:00
13:10   TOP STAR
13:35   Kosti IX. 4
14:40   "KOLABS"
15:20   NÁKUPNÉ MANIAČKY
16:40   TOP STAR
17:00   NOVINY O 17:00
17:55   SÚDNA SIEŇ: Krkavčia matka
19:00   KRIMI
19:30   NOVINY TV JOJ
20:20   ŠPORT
20:25   NAJLEPŠIE POČASIE
02:00   Walking Zombies
03:35   NOVINY TV JOJ
04:15   C.S.I.: Kriminálka Las...
04:55   NOVINY TV JOJ
PRIMA
06:30   Ninjago: Domov
07:00   Winx Club: Výprava do...
07:25   Divácké zprávy
07:40   M*A*S*H 112
08:25   M*A*S*H 113
09:20   To je vražda, napsala IV:...
10:20   Julie Lescautová IX:...
12:25   Wolffův revír IV: Malá...
13:30   Komisař Rex II: Tři...
14:40   Doktor z hor: Nové...
15:40   Rosamunde Pilcher:...
17:40   Odpolední zprávy
18:00   Prostřeno!
18:55   Zprávy FTV Prima
19:25   Krimi zprávy
19:40   Divácké zprávy
19:55   VIP zprávy
22:10   A-Team: Poslední mise
02:40   To je vražda, napsala IV:...
03:25   Wolffův revír IV: Malá...
04:15   Nikdo není dokonalý
STV1
05:20   Správy RTVS "N"
06:10   Góly - body - sekundy
06:25   Nash Bridges: Leov veľký...
07:10   Križovatky mediciny:...
07:55   Správy RTVS "N"
08:40   Góly - body - sekundy
09:00   Nash Bridges: Nájomní...
09:50   Policajné oddelenie:...
10:50   Duel
11:20   5 proti 5
12:00   Správy RTVS
12:20   Dámsky klub
13:55   Slovensko chutí
14:40   Nečakané stretnutia
15:30   TV ŠANCA
16:00   Správy RTVS
16:25   Podvodníci v akcii IV 7/10
16:55   Inšpektor Lynley II.:...
17:45   Duel
18:20   5 proti 5
19:00   Správy RTVS
19:50   Góly - body - sekundy
20:10   Počasie
20:20   Čo ja viem
21:40   Fetiše socializmu II.:...
22:10   Mlčanie jahniat
01:15   Neskoro večer: Talkshow...
02:05   Mlčanie jahniat
03:55   Dámsky klub
STV2
06:25   Polícia
06:40   Profesionál
07:00   Správy v slovenskom...
07:05   Správy - Hírek
07:15   Správy RTVS z regiónov
07:30   Správy a komentáre
08:00   Živá panoráma
08:30   Pre materské školy:...
09:10   Trpaslíci: SMAJLICEDA -...
09:15   Úžasné stavby III.:...
10:05   Svet zvierat III:...
10:35   Rómsky magazín
11:00   Fokus právo "N"
11:45   Televízny klub...
12:20   Živá panoráma
12:50   ArtSpektrum
13:00   Primite s radoscú
13:15   Pasodoble pre infarkt
14:15   Kamaráti
15:40   Tradície v súčasnosti
16:10   Tvárou v tvár
16:45   Fokus rodina "N"
17:30   Správy RTVS z regiónov
17:40   ArtSpektrum
17:50   Správy - Hírek
17:55   Národnostné správy
18:05   Televíkend
18:30   Zákulisie slovenčiny
18:45   Večerníček: Kač,kač,kač
18:50   Bob a Bobek, králiky z...
18:55   Trpaslíci: SMAJLICEDA -...
19:00   Bolek a Lolek idú do...
19:10   Marvin, stepujúci kôň
19:35   Zázračný ateliér
19:40   Narodení v divočine
19:50   Osudy - 70.výročie konca...
19:55   Správy v slovenskom...
20:05   Skryté kráľovstvá...
21:00   Umenie
21:25   Kinorama
21:55   Bojovali za vlasť
01:30   Správy RTVS "N"
02:15   ArtSpektrum
CT1
05:25   Sváteční slovo kazatele...
05:30   Události v regionech
05:59   Studio 6
09:00   Tlusťoch
09:50   Na cestě po Buenos Aires
10:35   Kluci v akci
11:05   Vyprávěj
12:00   Zprávy ve 12
12:20   Předpověď počasí,...
12:30   Sama doma
14:00   Doktorka Quinnová IV
15:00   Zítra to roztočíme,...
16:35   Polopatě
17:30   AZ-kvíz
18:00   Události v regionech
18:25   Míň je víc
18:55   Události za okamžik a...
19:00   Události
19:50   Branky, body, vteřiny
20:00   Kouzla králů
21:34   Výsledky losování...
21:35   Všechnopárty
22:30   Kolo plné hvězd
23:25   Profesionálové
01:25   Pod pokličkou
01:45   Zahrada je hra
02:10   Dobré ráno
04:40   Designtrend
04:55   13. komnata Barbary...
NOVA
05:05   Novashopping
05:55   Snídaně s Novou
08:55   Novashopping
09:10   Ulice 2829
10:05   Ordinace v růžové...
11:25   Dva a půl chlapa IX 16
11:50   Tescoma s chutí
12:00   Polední Televizní noviny
12:25   Odložené případy II:...
13:20   Beze stopy IV: Nevinní 7
14:20   Mentalista IV: Krev a...
15:15   Ordinace v růžové...
16:35   Dva a půl chlapa IX 17
17:00   Odpolední Televizní noviny
17:30   Kriminálka Las Vegas XII:...
18:30   Ulice 2830
19:30   Televizní noviny
22:05   Iron Man 2
01:10   Mentalista IV: Krev a...
01:55   Novashopping
02:25   Prásk
03:20   DO-RE-MI
04:10   Ordinace v růžové...
CT2
05:25   Postřehy odjinud
05:30   Vinitorium Moravicum
05:59   Dobré ráno
08:30   Kouzelná školka
09:00   Království divočiny:...
09:30   Jak se žije kočkám...
09:45   Schůzky s orlem
10:40   Cestománie
11:10   Postřehy odjinud
11:15   Kryštof Kolumbus a jeho mapy
12:10   S kuchařem kolem světa:...
13:05   Příběh natáčení...
14:00   Chcete mě? ZJ
14:25   Athénám 1/2
15:20   Dobrodružství vědy a...
16:05   Putování naší planety:...
16:55   City Folk 2014: Záhřeb
17:25   Tajemství lidského hlasu
18:15   Na cestě po Asiru
18:45   Večerníček
18:55   Fenomén Underground
19:50   Zprávy v českém...
20:00   Zázračná planeta:...
21:00   Pan Selfridge III 8/10
21:45   Šeptej
23:15   Uvězněni 6/6
01:50   Po stopách 2. sv. války 1/3
02:50   Z očí do očí
03:25   Druhý pokus
03:55   Přezůvky s sebou
04:45   Muzeum s městem pod okny
Upozornenie
cycle icon Prepáčte, tento titul je momentálne nedostupný alebo vypredaný. Ak chcete byť informovaný o jeho opätovnej dostupnosti, vložte prosím do políčka Vašu emailovú adresu.
email:
Partneri

Kontakt
HOLLYWOOD C.E.S., s.r.o.
Bernolákova 14
031 01 Liptovský Mikuláš

0918 994 093 (po-pia: 7:30-15:30)
info@niagara.sk
Zasielkovna.sk
Balíkomat